otago-uni

دانشگاه گریفیس

این دانشگاه در سال ۱۹۷۱ در کوئینزلند تاسیس شد. دانشگاه گریفیس به دلیل انطباق خلاقانه با تغییرات جهانی و منطقه ای و در بر داشتن تنوع و ابتکار آموزشی و تربیتی از شهرت خاصی برخوردار است. این دانشگاه تنها مکانی برایآموزش و یادگیری نیست بلکه به ارائه خدمات و تسهیلات مفید می پردازد و شامل تعدادی باشگاه, رستوران و فعالیت هایی است که با داشتن ۴ پردیس و بیش از ۳۷۰۰۰ دانشجو که ۷۰۰۰ تای آنها دانشجویان بین المللی هستند مکانی است سرگرم کننده که پذیرش در آن به راحتی انجام می شود.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

دانشگاه وسترن سیدنی

دانشگاه وسترن سیدنی با داشتن ۷ پردیس در گریتر وسترن سیدنی واقع شده است. در این دانشگاه هدف ما بر این است که شما را به نقطه اوج حرفه ای که انتخاب کرده اید برسانیم. این امر به شکلبرنامه های خاصی که شما را به صنعت, کارفرمایان و نیز فرصت های تحصیل بین المللی پیوند می دهد تحقق می یابد. این دانشگاه با کار کردن با شرکای خود در صنعت برنامه هایی را طراحی کرده است که بهترین تجربه روز را تشکیل می دهند. دانشگاه قلمرو وسیعی از تسهیلات و خدمات پشتیبانی را به دانشجویان کلیه پردیس ها ارائه می دهد. برخی از این خدمات عبارتند از ارائه مکان زندگی, کلینیک های درمان با داروهای طبیعی, طب سنتی چین و طب سوزنی, ماساژهای ریلکسیشن و درمانی, خدمات مشاوره, خدمات IT (فن آوری اطلاعات), و خدمات مخصوص دانشجویان بین المللی و دانشجوی واحد آموزشی.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

دانشگاه آر ام آی تی

آر ام آی تی یک دانشگاه جهانی تکنولوژی است که مرکز آن در ملبورن واقع شده است و بر خلق دانش جهت براورده کردن نیاز های صنعت و اجتماع تمرکز دارد. آر ام آی تی یکی از موسسه های آموزشی اصلی در استرالیا است که به ایجاد اغلب تحصیلات مربوط به استخدام در استرالیا می پردازد. با داشتن بیش از ۶۰۰۰۰ دانشجو در پردیس های آر ام آی تی در ملبورن, ویکتوریا و ویتنام, آن لاین, و مراکز آموزش از راه دور و موسسه های شریک در سرتاسر دنیا.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

دانشگاه موناش

دانشگاه موناش در سال۱۹۵۸ تاسیس شد. این دانشگاه ۸ پردیس دارد و بیش از ۵۸۰۰۰ دانشجو در آن مشغول تحصیل هستند. این دانشگاه تلاش می کند تا با توسعه دانش و خلاقیت های پرورشی وضعیت بشر را اصلاح کند. دانشگاه تحقیقات و آموزش جامعی را برای دستیابی به عدل اجتماعی, حقوق بشر و محیطی قابل تحمل انجام داده است. از خصوصیات این دانشگاه تقویت ارزش های ما نظیر برتری, تنوع, ابتکار و خلاقیت, تمرکز بین المللی, عدالت, یکپارچگی, اشتغال و اتکال به نفس می باشد.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

دانشگاه کورتین

از خصوصیات این دانشگاه تقویت ارزش های ما نظیر برتری, تنوع, ابتکار و خلاقیت, تمرکز بین المللی, عدالت, یکپارچگی, اشتغال و اتکال به نفس می باشد. این دانشگاه در سال ۱۹۶۶ تاسیس شد و اکنون ۷ پردیس در استرالیای غربی با بیش از ۴۰۰۰۰ دانشجو و بیش از ۶۰ باشگاه دارد که در اتحادیه کورتین به ثبت رسیده اند. و شامل باشگاه های تحصیلی, بین المللی, موضوعی, اجتماعی, علایق خاص, ورزشی و مذهبی می باشد.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

دانشگاه لا تروب

با هدف آموزش, یادگیری و پژوهش که برای غنی سازی دنیا با تاریخچه ابتکار آموزشی طراحی شد. این دانشگاه نقشی عمده در آموزش عالی دارد و در سال ۱۹۶۷ تاسیس شد. دانشگاه لا تروب اصلی سومین دانشگاهی بود که در ویکتوریا تاسیس شد. این دانشگاه اکنون ۷ پردیس و بیش از ۲۲۰۰۰ دانشجو دارد. دانشگاه لا تروب می کوشد تا به شناخت وسیعی در انتقال مسئولیت های اجتماعی شامل آموزش و پژوهش اساسی و فراگیر مربوطه دست یابد.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

دانشگاه Federation

دانشگاه Federation تنها دانشگاه منطقه ای و چند بخشی استرالیا است. دانشگاه ۶ پردیس و بیش از ۲۵۰۰۰ دانشجو دارد. این دانشگاه بیش از ۱۳۷ سال سابقه در ارائه تحصیلات سه ساله سنتی دارد. این دانشگاه رشته های مختلف تحصیلی و آموزشی و دوره های کارآموزی دارد و مدارک کارشناسی, کارشناسی ارشد و گواهی های کارآموزی را اعطا می نماید. دانشجویان بین المللی این دانشگاه از بیش از ۳۰ کشور مختلف برای شرکت در قلمرو متنوع TAFE و برنامه های آموزش عالی حضور یافته اند.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

سی کیو یو

دانشگاه مرکزی کوئینزلند برترین دانشگاه در امر پژوهش و ابتکار است با تاکیدی خاص بر روی موضوعاتی که منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد. پویاترین دانشگاه های استرالیا با تنوع فرهنگی غنی می باشد. دانشجویان ما با کسب مدارک تحصیلی از فرصت های شغلی زیادی بهره مند می شوند. روزانه ۲۴۰۰۰ دانشجو با رده های سنی, نژاد و مذاهب متفاوت با پیروی از شعار یادگیری همیشگی ما در زندگی, در سی کیو یو به موفقیت دست می یابند.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر

یو اس کیو

این موسسه در سال ۱۹۶۷افتتاح شد و از آن زمان تغییرات زیادی در آن ایجاد شده است نظیر ایجاد دوره های پژوهشی و کارشناسی ارشد, گسترش فعالیت های بین المللی و توسعه آن به عنوان یک موسسه چند پردیسی, با این حال ارزش های تاسیس خود را با بها دادن به دانشجویان حفظ کرده است. یو اس کیو در سال ۲۰۰۴ به دریافت جایزه بهترین دانشگاه در پیشرفت رسمی نائل شد. هدف عمده دانشگاه کوئینزلند جنوبی (یو اس کیو) گسترش, تقویت و خدمت به جوامع جهانی و منطقه ای است.

وقت مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر