آموزش زبان انگلیسی در استرالیا
خواندن 1دقیقه
  • آموزش زبان انگلیسی در استرالیا یکی از اهداف دانشجویان می‌باشد.
  • ELICOS ( دوره‌های فشرده زبان برای دانشجویان بین‌المللی)
  • ELICOS بخش مهمی‌ از سیستم آموزشی برای دانشجویان بین‌المللی در استرالیا می‌باشد و دانشجویان بین‌المللی با طیف گسترده‌ای از گزینه‌‌ها می‌تواند زبان انگلیسی‌ خود را تقویت کنند. کلاس‌های زبان انگلیسی معمولان در ۵ روز هفته به مدت ۲۰ تا ۲۵ ساعت ارائه میشوند.هزینه کلاس‌های زبان بسته به نوع دوره زبان و موسسه بین  ۲۵۰ تا ۴۰۰ دلار استرالیا در هفته می‌باشد . کلاس‌های زبانی که در دانشگاه‌ها برگزار می‌شوند معمولان گران تر از کلاس‌های زبان در موسسات خصوصی می‌باشند.

انواع کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در استرالیا

  • زبان انگلیسی‌ عمومی

این نوع کلاس زبان از مقطع مبتدی تا پیشرفته ارائه می‌شود و هیچ گونه پیش نیاز برای این دوره وجود ندارد. دانشجویان بعد از تعیین سطح می‌توانند در این کلاس‌ها حضور پیدا کنند و به تقویت ۴ مهارت اصلی‌ زبان انگلیسی که عبارتند از خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن بپردازند.

  • زبان انگلیسی‌ برای کاربرد‌های علمی‌‌

چنانچه دانشجویان مدرک زبان پایین تری از سطح ورودی دانشگاه داشته باشند قبل از شروع تحصیل در دانشگاه به این کلاس‌ها می‌پیوندند. این گونه کلاس‌ها برای کمک به دانشجویان جهت رسیدن به سطح انگلیسی‌ مورد نیاز برای شرکت در دانشگاه طراحی شده است .برای شرکت در این دوره‌ها دانشجویان نیاز به سطح بالاتری از زبان انگلیسی دارند. چنانچه دانشجویان حداقل سطح زبان مورد نیز را نداشته باشند می‌توانند از زبان انگلیسی‌ عمومی شروع کنند و پس از تقویت زبان خود وارد این کلاس‌ها شوند .

این نوع کلاس دانشجویان را برای مهارت‌های زبان انگلیسی‌ مورد نیاز در محیط دانشگاهی آماده می‌کنند. مدت این دوره بستگی به سطح زبان دانشجو و ورودی دانشگاه مورد نظر متفاوت است. معمولا این کلاس زبان به صورت دوره‌های ۱۰ هفته ارائه می‌شوند. زمان شروع این کلاس‌ها به صورتی‌ تنظیم شده است تا دانشجویان را برای شروع ترم اصلی‌ دانشگاه در مارث و جولای آماده سازد.

  • دوره‌های زبان انگلیسی‌ برای مدارس

این نوع دوره‌های کلاس زبان مخصوص دانش آموزانی می‌باشد که قصد ورود به دبیرستان‌های استرالیا را دارند. این دوره‌های زبان معمولا در مدارس برگزار می‌شوند و مدت این  دوره ۲۰ هفته می‌باشد. این دوره زبان انگلیسی‌ دانش آموزان را با متد تدریس در مدارس استرالیا و دروس ارائه شده در سطح مدارس آشنا می‌سازد.

  • دوره‌های زبان جهت آمادگی برای آزمون

این دوره‌های آموزش زبان در استرالیا دانشجویان را برای  متداول‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی‌ نظیرELTS,TOEFL,Cambridge ,TOEIC, OET…….. آماده می‌سازد. برای شرکت در این نوع کلاس زبان،دانشجویان نیاز به سطح زبان بالایی دارند.

  • دوره‌های زبان برای  اهداف ویژه

به عنوان مثال زبان انگلیسی‌ تجاری یا زبان انگلیسی‌ برای پزشکان. دانشجویان نیاز به سطح زبان‌ بالایی برای شرکت در این دوره دارند. در این دوره دانشجویان با زبان انگلیسی‌ و واژگان مورد استفاده در حرفه کاری خود آشنا می‌شوند.

  وقت مشاوره رایگان

بیشتر بخوانید:

جهت گرفتن وقت مشاوره رایگان ، لطفا فرم زیر را پر نمایید، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
جهت مشاوره تلفنی نیز میتوانید با شماره 02141406347 یا 09121258264 تماس بگیرید