درباره رشته پرستاری در استرالیا چه میدانید؟
خواندن 1دقیقه

چرا تحصیل پرستاری در استرالیا؟

 • آیا به مراقبت از دیگران علاقمند هستید؟
 • آیا فرد سختکوشی هستید؟
 • آیا علاقه برای ارائه خدمات به مردم در جامعه دارید؟
 • آیا علوم مربوط به سلامت و بدن انسان را دوست دارید ؟

اگر پاسخ شما به سوالات مثبت است ،شغل پرستاری گزینه خوبی برای شما می باشد.پرستاران کمک  های شایانی تا بهبودی به بیماران می کنند.

پرستاران با مهارت های سازمانی، اجتماعی عالی حلال مشکلات هستند و و با گروه های سلامت (پزشکان، پرستاران، فیزیولوژیست ها، مددکاران اجتماعی، کارکنان اداری و غیره ) مشارکت تیمی خوبی دارند.

پرستاری حرفه ی به شدت قابل احترامی است و تاثیر مثبتی بر جهان خواهد داشت.هرجایی که زندگی کنید شما توانایی کمک و نجات به مردم را خواهید داشت، حتی خارج از بیمارستان.به همین دلیل شما در کشور خود یا هر جای دیگر به عنوان یک سرمایه با ارزش محسوب می شوید. تحصیل پرستاری در استرالیا

پرستاری به طور مداوم ذهن شما را پرورش می دهد

برای پرستار بودن شما مدام باید کنجکاو باشید.پرستاران با افراد زیادی با سوابق و جوامع مختلف و حوزه های مختلف زندگی ارتباط دارند.شما افراد با انواع بیماری های یا جراحات را می بینید و از آنها مراقبت میکنید.شما تجربه واقعی زندگی را در حین کارآموزی درکلینیک ها ،مراکز مراقبت ها از سالمندان وبیمارستان ها  خواهید داشت و همه چیز را در باره بدن انسان یاد خواهید گرفت.

پرستاران آینده شغلی خوبی دارند

پرستاران ثبت شده بخش مهمی از نظام سلامت هستند و تنوع بسیاری برای حرفه خود دارند .این بدان معنی است که شما فرصت بیشتری برای ادامه مسیرها و تخصص در بخش خاصی دارید مانند: مراقبت های ویژه، سلامت روان، اورژانس.

مهارت هایی که شما یاد می گیرید قابل انتقال هستند و هم در استرالیا و هم سراسر دنیا بسیار با ارزش میباشند. با چنین شغلی دیگر تصمیم با شماست که کجا بروید!

مقاطع تحصیلی برای رشته پرستاری در استرالیا

 • دیپلم پرستاری
 • کارشناسی پرستاری
 • کارشناسی ارشد علوم (پرستاری)
 • دکتری در پرستاری
5 1 vote
امتیازدهی به مقاله

  وقت مشاوره رایگان

بیشتر بخوانید:

جهت گرفتن وقت مشاوره رایگان ، لطفا فرم زیر را پر نمایید، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
جهت مشاوره تلفنی نیز میتوانید با شماره 02141406347 یا 09121258264 تماس بگیرید

  Subscribe
  Notify of
  0 نظرات
  Inline Feedbacks
  View all comments