دانشگاه Otagoدانشگاه اوتاگو اولین دانشگاه نیوزلند است و در سال 1869 تأسیس شد. این دانشگاه محیطی تحقیقاتی برای آموزش فراهم می آورد که از شهرت بالایی برخوردار می باشد. متخصصان هر حوزه شما را آموزش خواهند داد؛ مدرکی با سطح جهانی دریافت خواهید کرد و قادر خواهید بود در تحقیقات پیشگامانه شرکت داشته باشید. شما به جمعیت بیش از 20000 نفری داشنجویانی که از اطراف نیوزلند و بیش از 100 کشور جهان به این دانشگاه آمده اند ملحق خواهید شد. در دانشگاه Otago می توانید علوم پایه، علوم سلامت، رشته های انسانی و بازرگانی را برای تحصیل انتخاب کنید. در این دانشگاه سالن های کنفرانسی با مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا، کتابخانه ای که برنده جایزه شده، فضاهای تحصیل عالی و امکانات ورزشی فوق العاده از جمله یک استادیوم با استانارد جهانی موجود می باشد. Dunedin تنها شهر حقیقی دانشگاهی در نیوزلند است که در آن یک جامعه دانشجویی فعال کانون آموزشی را احاطه کرده است.

در رتبه بندی QS در سال 2014 دانشگاه Otago رتبه 159 جهان را کسب کرد. در رتبه بندی جهانی QS در سال 2015 در خصوص رشته های تحصیلی، دو رشته از دانشگاه Otago موفق به کسب رتبه در 50 رشته برتر (دندانپزشکی در رتبه هشتم و روانشناسی در رتبه سی و یکم) شدند؛ هفت رشته دیگر در بین 100 رشته برتر قرار گزفتند (تاریخ، زبان و ادبیات انگلیسی، فلسفه، جغرافیا و مطالعات محیطی، آموزش و مطالعات حقوقی)؛ و 13 رشته دیگر در بین 200 رتبه برتر نیز وجود دارند.

پردیس اصلی دانشگاه در شهر Dunedin، شهری مملو از فرهنگ و فرصت های یادگیری با جعیت 120000 نفر قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات تخصصی “دانشگاه اوتاگو“در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی استرالیا و نیوزیلند، با یکی از دفاتر ما در استرالیا، ایران یا مالزی تماس بگیرید و در جلسات مشاوره رایگان ما شرکت نمایید.

سایت اصلی دانشگاه

دانشگاه اوتاگو