دانشگاه کوئینزلند مرکزی (Central Queensland University)
خواندن 1دقیقه

دانشکده های دانشگاه کوئینزلند مرکزی

دانشگاه کوئینزلند مرکزی دارای 6 دانشکده بوده که عبارتند از:

 • دانشکده آموزش و هنر
 • دانشکده بازرگانی و حقوق
 • دانشکده مهندسی و فناوری
 • دانشکده پزشکی و علوم کاربردی
 • دانشکده علوم انسانی
 • اجتماعی و سلامت

علاوه بر آن، این دانشگاه با مراکز تحقیقاتی بسیاری در خارج دانشگاه فعالیت مشترک و همکاری گسترده دارد.

پردیس های دانشگاه کوئینزلند مرکزی

دانشگاه کوئینزلند مرکزی از جمله دانشگاههایی در استرالیا بوده که در هر دو بخش آموزشهای شغلی و آموزشهای عالی فعال می باشد. این دانشگاه پردیس هایی در شهرهای ملبورن، سیدنی، آدلاید و بریزبین نیز دارد که همگی از سال 2012 درهای خود را به روی دانشجویان بین المللی نیز گشودند.

از بهترین مزایای تحصیل در دانشگاه کوئینزلند مرکزی تنوع پردیس های این دانشگاه در جای جای استرالیا است. این بدان معناست که شما در انتخاب محیط تحصیلی خود آزاد بوده و می توانید بسته به شهر مورد علاقه تان در یکی از پردیس های این دانشگاه به تحصیل بپردازید. همچنین شما می توانید واحدهای گذرانده در هر یک از پردیس ها را به دیگری انتقال دهید. گروههای فوق برنامه بسیاری در این دانشگاه از دانشجویان حمایت کرده و به آنها در استفاده هرچه مفیدتر از اوقاتتان کمک خواهند کرد.

خدمات رفاهی دانشگاه کوئینزلند مرکزی

سیستم رفاهی دانشگاه خدمات منحصر بفردی را به دانشجویان ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به خدمات اجتماعی، حمایت از افراد دارای معلولیت، خدمات به افراد با مذاهب مختلف، پوشش بیمه سلامت دانشجویان خارجی، امکانات اقامتی و غیره اشاره کرد. هدف اصلی در ارائه خدمات گسترده رفاهی، القای احساس امنیت به دانشجویان و افزایش بهره وری آنهاست.

معروفترین فارغ التحصیلان دانشگاه کوئینزلند مرکزی

معروفترین فارغ التحصیل دانشگاه کوئینزلند مرکزی، جولین آسانژ موسس سایت ویکی لیکس می باشد. علاوه بر آن، این دانشگاه در طی سالیان گذشته چهره های نامی بسیاری را به جامعه استرالیا عرضه کرده است. از جمله این چهرهای مشهور می توان به آنا میرس (دارنده مدال طلای المپیک دوچرخه سواری)، دیوید باترزبی (مدیر دانشگاه فدریشن) و ویلیام مک اینز (نویسنده و بازیگر) اشاره کرد.

وبسایت رسمی

سایت رسمی دانشگاه کوئینزلند مرکزی: https://www.cqu.edu.au/

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

  وقت مشاوره رایگان

بیشتر بخوانید:

جهت گرفتن وقت مشاوره رایگان ، لطفا فرم زیر را پر نمایید، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
جهت مشاوره تلفنی نیز میتوانید با شماره 02141406347 یا 09121258264 تماس بگیرید

  Subscribe
  Notify of
  0 نظرات
  Inline Feedbacks
  View all comments