دانشگاه کویینزلند مرکزی

وقت مشاوره رایگان

دانشگاه کویینزلند مرکزی از جمله دانشگاههایی در استرالیا بوده که در هر دو بخش آموزشهای شغلی و آموزشهای عالی فعال می باشد. این دانشگاه پردیسهایی در شهرهای ملبورن، سیدنی، آدلاید و بریزبین نیز دارد که همگی از سال 2012 درهای خود را به روی دانشجویان بین المللی نیز گشودند.

از بهترین مزایای تحصیل در دانشگاه کویینزلند مرکزی تنوع پردیسهای این دانشگاه در جای جای استرالیا است. این بدان معناست که شما در انتخاب محیط تحصیلی خود آزاد بوده و می توانید بسته به شهر مورد علاقه تان در یکی از پردیسهای این دانشگاه به تحصیل بپردازید. همچنین شما می توانید واحدهای گذرانده در هر یک از پردیسها را به دیگری انتقال دهید. گروههای فوق برنامه بسیاری در این دانشگاه از دانشجویان حمایت کرده و به آنها در استفاده هرچه مفیدتر از اوقاتتان کمک خواهند کرد.

دانشگاه کویینزلند مرکزی دارای شش دانشکده بوده که عبارتند از: دانشکده آموزش و هنر، دانشکده بازرگانی و حقوق، دانشکده مهندسی و فناوری، دانشکده پزشکی و علوم کاربردی، دانشکده علوم انسانی، اجتماعی و سلامت. علاوه بر آن، این دانشگاه با مراکز تحقیقاتی بسیاری در خارج دانشگاه فعالیت مشترک و همکاری گسترده دارد.

سیستم رفاهی دانشگاه خدمات منحصر بفردی را به دانشجویان ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به خدمات اجتماعی، حمایت از افراد دارای معلولیت، خدمات به افراد با مذاهب مختلف، پوشش بیمه سلامت دانشجویان خارجی، امکانات اقامتی و غیره اشاره کرد. هدف اصلی در ارائه خدمات گسترده رفاهی، القای احساس امنیت به دانشجویان و افزایش بهره وری آنهاست.

معروفترین فارغ التحصیل دانشگاه کویینزلند مرکزی، جولین آسانژ موسس سایت ویکی لیکس می باشد. علاوه بر آن، این دانشگاه در طی سالیان گذشته چهره های نامی بسیاری را به جامعه استرالیا عرضه کرده است. از جمله این چهرهای مشهور می توان به آنا میرس (دارنده مدال طلای المپیک دوچرخه سواری)، دیوید باترزبی (مدیر دانشگاه فدریشن) و ویلیام مک اینز (نویسنده و بازیگر) اشاره کرد.