University of Southern Queensland USQ

وقت مشاوره رایگان

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ)

از قدیمی ترین و شناخته شده ترین دانشگاههای استرالیا بوده که در منطقه توومبای کویینزلند قرار دارد. دانشگاه کویینزلند جنوبی در سال تحصیلی 2001-2000 برنده جایزه دانشگاه سال استرالیا گردید. این دانشگاه در سال 1967 تاسیس گردیده و امروزه ارائه دهنده برنامه های درسی متفاوت به هر دو صورت حضوری و غیرحضوری است. در حدود 75% دانشجویان این دانشگاه به صورت غیرحضوری در این دانشگاه تحصیل می کنند.

در دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) رشته های مختلف از جمله حقوق، بازرگانی، آموزش، زبان، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، روانشناسی، سلامت و پرستاری تدریس می گردد. سالنهای کنفرانس این دانشکده به سبک دانشگاه مشهور هاروارد در آمریکا طراحی گشته اند. پردیس توومبای این دانشگاه از مدرنترین و مجهزترین مراکز آموزشی در کل استرالیا بوده و دانشگاه در عین حال اداره کننده 3 موسسه تحقیقاتی و 7 مرکز تحقیقاتی است که در زمینه های ذکر شده در بالا به تحقیق و  مطالعه مشغولند. ایپسویچ و اسپرینگفیلد دو پردیس دیگر دانشگاه کویینزلند جنوبی می باشند.

بر طبق آمار سال 2016، نزدیک به 30 هزار دانشجو در این سال از 92 کشور مختلف در رشته های متنوع و گوناگون و به روشهای حضوری و غیرحضوری و آنلاین تحصیل کرده اند. این دانشگاه به لحاظ شاخص رضایت دانشجویان خارجی دارای رتبه بالایی بوده و در سال 2013 براساس نتایج تحقیق از دانشجویان خارجی، رتبه اول را در این زمینه کسب نمود.

با شرکت در فعالیتهای فوق برنامه بسیاری که توسط دانشگاه برگزار می شود، براحتی می توانید شبکه ارتباطی و دوستان خود را گسترش داده، به اهداف شخصی خود نزدیکتر شده، مهارتهای خود را ارتقا داده و از همه مهمتر از اوقات خود در دانشگاه لذت ببرید.

ارتباط پیوسته دانشگاه کویینزلند جنوبی با جامعه و صنعت باعث می شود تا برنامه های آموزشی این دانشگاه کاملاً به روز و منطبق با نیازهای بازار کار باشد. به همین دلیل دانشگاه کویینزلند جنوبی در استرالیا رتبه اول را در استخدام پس از فارغ التحصیلی دارا می باشد. چهره های مطرح جهانی مانند جیسون گان (نویسنده و بازیگر)، پل لوکاس (سیاستمدار) و جو راف (ورزشکار) همگی از فارغ التحصیلان دانشگاه کویینزلند شمالی هستند.

https://www.usq.edu.au/