دانشگاه آر ام آی تی

وقت مشاوره رایگان

دانشگاه RMIT

دانشگاه RMIT بزرگترین موسسه آموزش عالی استرالیا میباشد که به واسطه ارائه آموزش های عملی و تحقیقات جامع از شهرت بین المللی برخوردار است.
RMIT در زمینه فناوری، طراحی، بازرگانی جهانی، ارتباطات، جواع جهانی، راهکارهای بهداشتی و آینده پایدار شهری پیشتاز است. این دانشگاه در زمینه مهندسی و فناوری در سال 2011 جزو 100 دانشگاه برتر جهان شناخته شد.

موسسه فناوری سلطنتی ملبورن RMIT
دانشگاه RMIT بیش از هفتاد هزار دانشجو دارد که از این میان، 30 هزار نفر از آنها دانشجویان خارجی می باشند و 17.000 نفر از آنها از راه دور مشغول به تحصیل میباشند.

RMIT با بیش از 120 سال تجربه، ارائه دهنده برنامه ها و دوره های آموزشی مختلف میباشد که از آن بین میتوان از دوره های کارشناسی ارشد تحقیقاتی و دوره های مرتبط با مشاغل نام برد.

دانشگاه آر.ام.آی.تی که مخفف نام “موسسه فناوری سلطنتی ملبورن استرالیا” است، دانشگاهی 5 ستاره و عمومی در شهر ملبورن ایالت ویکتوریا می باشد. این دانشگاه در سال 1887 و به عنوان مدرسه ای شبانه تاسیس گردیده و سرانجام طبق مصوبه ای دولتی در سال 1992 به عنوان دانشگاهی عمومی شناخته شد. این دانشگاه با درآمد سالانه ای در حدود 1 میلیارد دلار در سال 2015، به عنوان ثروتمندترین دانشگاه استرالیا شناخته می شود. علاوه برآن، شهر ملبورن که دانشگاه در آن واقع شده است، مهمترین شهر فرهنگی استرالیا بوده که میزبان بسیاری از رویدادهای فرهنگی جهان می باشد. این شهر به لحاظ جمعیت دومین شهر بزرگ کشور استرالیاست.

این دانشگاه دارای 3 پردیس داخل استرالیا، 2 پردیس در ویتنام و همچنین یک مرکز تحقیقاتی و صنعتی در اسپانیا می باشد. دانشگاه آر.ام.آی.تی دارای برنامه های تحصیلی متنوعی بوده که از جمله آنها می توان به هنر؛ معماری، مهندسی، رسانه های دیجیتال، ارتباطات، بازرگانی، سلامت و مهندسی پزشکی، محیط زیست، حقوق، آموزش و تدریس اشاره کرد.

این دانشگاه پذیرای دانشجویان بین المللی از حدود 130 کشور جهان بوده و از زمان تاسیس تا سال 2011 بالغ بر 280 هزار فارغ التحصیل داشته است. همچنین دانشگاه آر.ام.آی.تی در زمینه استخدام پس از تحصیل رتبه 50 جهان را از آن خود کرده است.

این دانشگاه در کنار آموزشهای تحصیلی خود ارائه دهنده خدمات دیگری نیز به دانشجویان می باشد. این خدمات عبارتند از: کمک به شغل یابی پس از فارغ التحصیلی، توصیه های مالی، مراقبت از فرزندان دانشجویان، حمایت از دانشجویان بین المللی و همچنین بومی استرالیا، ارتقای مهارتهای یادگیری و همچنین ارائه خوابگاههای دانشجویی مدرن و مجهز به امکانات پیشرفته.

از چهره های شناخته شده ای که از دانشگاه آر.ام.آی.تی فارغ التحصیل گردیده اند می توان به جیمز وان (بازیگر استرالیایی)، لیدیا لاسیلا (دارنده مدال طلای اسکی المپیک زمستانی) و جان سفران (مستند ساز استرالیایی) اشاره کرد.

https://www.rmit.edu.au/