چرا نیوزیلند – با اینکه مساحت نیوزیلند با ژاپن و بریتانیای کبیر برابر است ولی باید دلایل بیشماری برای ادامه تحصیل در این کشور در نظر بگیرید. بعد از پرنده ای که تنها در این منطقه زندگی می‌کند و در هیچ جای دیگر دنیا یافت نمی‌شود؛ بسیاری،بومی‌های این کشور را کیویس (به نام همین پرنده) می نامند. دلایل زیادی برای تحصیل در نیوزیلند در مقایسه با کشورهای دیگر وجود دارد؛ به همین خاطر نگاهی به این قسمت از وب سایت ما بیندازید.

تحصیل در نیوزیلند

آب و هوا

بهترین نکته آن آب و هوای نیوزیلند است. زمستان‌ها معتدل با دمای هوای 10 درجه سانتیگراد (50 درجه فارنهایت) وکمی مرطوب است. در ارتفاعات بالاتر، برف دیده می‌شود، اما این پدیده در ارتفاعات کم چندان رایج نمی‌باشد. تابستان‌ها، آب و هوای گرم و خشک با دمای حدود 25 درجه سانتیگراد (77 درجه فارنهایت) است. همانطور که در نیمکره جنوبی انتظار می‌ رود تابستان از ماه دسامبر شروع می‌شود و تا فوریه ادامه دارد. زمستان از ژوئن تا آگوست ادامه دارد. بهار و پاییز شبیه هم است با این تفاوت که دمای هوای سردتر و باران کمتر است.

eight_col_economy

ثبات

برخی می‌گویند چون این کشور در گوشه کوچکی از دنیا قرار دارد که واقعاً توسط کسی مورد آزار و اذیت قرار نمی‌گیرید، گویی نیوزیلند از بقیه جهان دورافتاده است. این مورد ابداً درست نیست و همانطور که قبلاً هم اشاره شد، مردم با آغوش باز از خارجی‌ها استقبال می‌کنند. اما، این موضوع هم بسیار مهم است که اقتصاد در واقع به‌طور باورنکردنی ثابت است، هزینه‌ّهای زندگی پایین است و دولت این کشور از دولت‌های دیگر بسیار با ثبات‌تر (و کم مجادله‌تر) است که احتمالاً دلیلی بر استقبال از مهاجرت است، که در موارد بعدی بیشتر در این باره صحبت می کنیم.

newzealand-people

مردم

کیویس‌ها شگفت انگیزترین، دوست‌داشتنی‌ترین و خونگرم‌ترین مردمانی هستند که تا به حال دیده اید. اگر خارجی هستید، یک بومی نیوزیلندی با شما مثل دوستش رفتار می‌کند. آنها به دیدن مردم جدید عادت دارند، اول به این خاطر که خودشان زیاد به مسافرت می‌روند و همچنین به این خاطر که مردم زیادی از نیوزیلند دیدن می‌کنند. فرهنگ این جزیره آسان است. بنابراین تنشی را که با رفتن به شهر بزرگی مثل لندن یا نیویورک سیتی برای تحصیل با آن مواجه می‌شوید، حس نخواهید کرد. بیش از چهار میلیون نفر در این کشور زندگی می‌کنند و یکی از امن ترین کشورهای جهان به شمار می‌آید. نکته مثبت دیگر آن، مردم این سرزمین است که از اقشار متفاوتی هستند. در چنین کشور کوچکی، تنوع بیشتری نسبت به کشورهای اروپایی دیده می شود.

اخذ ویزا و اقامت آسان

روند کاری پذیرش ویزا در مقایسه با کشورهای دیگر به طور باورنکردنی آسان است، شما در هر صورت رد نخواهید شد. با مشاورین ما مشورت کنید و شرایط خود و اگر مانعی برای اخذ ویزای این کشور وجود دارد را عنوان نمایید. اگر می‌توانید توضیح دهید که چرا تصمیم دارید به این کشور سفر کنید. در این خصوص برنامه تحصیل در خارج کمکتان می‌کند تا گواهی هدف (گواهی که شما به افسر ویزا ارائه می‌دهید تا به آنها توضیح دهید که چرا برای تحصیل در نیوزیلند اقدام کرده اید) دریافت نمایید، که معمولاً موفق به دریافت ویزا می‌شوید. کشور مذکور بیش از کشورهای دیگر دنیا، از مهاجرت استقبال می‌کند. و آخرین نکته مثبت آن است که پس از فارغ التحصیلی همانطور که در بالا اشاره شد، می‌توانید برای یک سال در این کشور مشغول به کار شوید و اگر کاری که بدان مشغول می‌شوید مرتبط با مدرکی که دریافت کرده اید باشد، می‌توانید برای اقامت دائم اقدام کنید که تا 6 ماه پس از پر کردن فرم درخواست، موفق به دریافت آن می‌شوید. برای درخواست اخذ ویزا و اقامت بیشتر در این کشور از قسمت ویزا و پاسپورت این سایت بازدید کنید. اکنون متوجه شدید که چرا هر سال بیش از 100٫000 نفر برای تحصیل به نیوزیلند سفر می‌کنند. آیا شما هم دوست دارید به ما ملحق ‌شوید و یک از کیوی‌های افتخاری باشید و در یک کشور زیبا و بی نظیر مانند نیوزیلند ادامه تحصیل دهید؟ در این صورت از سایت ما بازدید کنید، ما میتوانیم در روند تصمیم گیری برای انتخاب مناسب‌ترین مدرسه و روند درخواست ویزای تحصیلی کمک شایانی برای شما باشیم. نیت ما یاری رساندن به شما به بهترین نحو ممکن است تا بهترین تصمیم را بگیرید.

چرا نیوزیلند

engineer

فرصت های شغلی

برای دانشجویان خارجی فرصت‌های شغلی فراوانی وجود دارد. با ویزای دانشجویی، طی نیمسال امکان 20 ساعت کار در هفته و در تعطیلات می‌توانید تا 40 ساعت در هفته کار کنید. این شغل‌های پاره‌وقت می‌تواند کمک بزرگی در تامین هزینه‌های تحصیلی شما باشند بنابراین، به جای نگرانی در مورد مسائل مالی، می‌توانید هزینه‌های تحصیلات خود را از طریق این درآمدها تامین کنید. همچنین می‌توانید در دوره‌های کارآموزی و و دیگر کارهای مشارکت داشته باشید. تا زمانیکه در نیوزیلند هستید دفتر امور دانشجویان خارجی در دانشگاه می‌تواند در پیدا کردن شغل به شما کمک کند. از طرف دیگر می‌توانید پس ار پایان دوره تحصیل خود مجوز کار کسب کنید و 12 ماه را در این کشور با مجوز کاری که در کنار ویزای دانشجویی شما خواهد بود، مشغول به کار شوید که ویزای دانشجویی را در انتها مورد بررسی قرار می دهیم.

چرا نیوزیلند

Screen Shot 2016-08-07 at 9.41.18 PM

هرگز کاری را نیمه کاره نگذارید

برای افراد ماجراجو، نیوزیلند فرصت شگفت آوری است.در نیوزلند حقیقتاً کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.اگر به پیاده روی علاقه مند هستید، کوه‌های زیادی برای فتح کردن وجود دارد. اگر از وقت گذرانی در سواحل لذت می‌برید، می‌توانید تمام سال را در کنار ساحل بگذرانید. اگر به دنبال هیجان هستید، همیشه کار جدیدی برای انجام دادن وجود دارد. با رفتن به جاهای مختلف، چشم انداز تغییر می کند، می‌توانید با یک ساعت رانندگی از لحاظ جغرافیایی تجربه‌های متفاوتی را داشته باشید. در این زمینه به قسمت ورزش و تفریح ما سری بزنید.

چرا نیوزیلند

  وقت مشاوره رایگان
study-in-australia-MYC

سیستم آموزشی

سیستم تحصیلی هر کشوری می‌تواند یکی از دلایل اصلی مهاجرت به آن کشور باشد که در این خصوص نیوزلند دارای سیستم آموزشی منحصر به‌فردی در زمینه شهریه٫ کیفیک سطح آموزش و خدمات پشتیبانی پس از اتمام تحصیلات می‌باشد. شهریه‌های سیستم آموزشی نیوزلند دارای یکی از کمترین کمترین شهریه‌ها در جهان می‌باشد. دانشنامه‌های سیستم آموزشی نیوزلند در سراسر دنیا بعنوان به روز ترین و کاربردی ترین مدارک شناخته می‌شوند. سیستم آموزشی نیوزلند به کیفیت بالای آموزشی در دنیا معروف است بطوری که یک یک دروس، برنامه‌ها و گواهی کیفیت چک می‌شود. علاوه بر این، سیستم آموزشی نیوزلند در ارائه خدمات پشتیبانی برای دانشجویان خارجی جزء بهترین خدمات جهانی محسوب می‌گردد. سیستم آموزشی نیوزلند از نیروهای کارشناس و خبره بسیاری در زمینه دانشجویان خارجی برخوردار هستند تا دانشجویان را در این راه به موفقیت برسانند.

چرا نیوزیلند