چرا MYC

چرا شرکت مشاورین یاران کاوشگر (MYC)

شرکت مشاورین یاران کاوشگر (MYC)، نماینده رسمی برترین دانشگاه ها و موسسات آموزشی استرالیا و نیوزیلند، آماده ارائه خدمات در زمینه اخذ پذیرش، ویزا ، اعزام دانشجو با امکان اخذ اقامت استرالیا پس از اتمام تحصیل به متقاضیان تحصیل در استرالیا و نیوزیلند می باشد. ما افتخار داریم با بهره گیری از مشاورین مجرب خود، در جهت ارتقای سطح علمی شما در بهترین دانشگاه های استرالیا و نیوزیلند راهنمای شما باشیم.

شرکت مشاورین یاران کاوشگر (MYC) با سابقه ای درخشان در امر ارائه خدمات تحصیلی و ویزای تحصیلی استرالیا و نیوزیلند، تا کنون توانسته همراه و راهنمای بسیاری از علاقمندان تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزشی استرالیا و نیوزیلند در مقاطع راهنمایی تا دکتری باشد.

کادر مجرب ما در بخش ادامه تحصیل در استرالیا و نیوزیلند، متشکل از کارشناسان واجد شرایط اعزام دانشجو می باشد که با توجه به شرایط خاص دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه های استرلیا و نیوزیلند، جهت ارائه مشاوره تخصصی برای اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی استرالیا و نیوزیلند، خدمات ویژه ارائه می دهد و در صورت لزوم سمینارهای تخصصی درزمینه  تحصیل در استرالیا و نیوزیلند برگزار می نمایند.

جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی استرالیا و نیوزیلند، با یکی از دفاتر ما در استرالیا، ایران یا مالزی تماس بگیرید و در جلسات مشاوره رایگان ما شرکت نمایید.

  وقت مشاوره رایگان