University of Canterbury

دانشگاه کنتربری,University of Canterbury

دانشگاه Canterbury اولین دانشگاه نیوزلند است که در سال 2011 موفق به کسب رتبه 5 ستاره از مؤسسه بین المللی QS شده است و تا به امروز این رتبه را حفظ کرده است.

دانشگاه Canterbury در شهر Christchurch دومین دانشگاه نیوزلند از نظر قدمت می باشد که در سال 1837 با عنوان کالج Canterbury تأسیس شد. این دانشگاه هم اکنون در پردیس اصلی خود در حومه شهر ایلام نیوزلند فعالیت می کند و رشته های هنر، بازرگانی، آموزش و پرورش (تربیت بدنی)، مهندسی، هنرهای زیبا، جنگلداری، علوم سلامت، حقوق، موسیقی، مددکاری اجتماعی، آسیب شناسی گفتاری و زبانی، علوم، مربی ورزشی و تدریس را ارائه می کند.

دانشگاه Canterbury در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس بیش از 70 رشته، از حسابداری تا جانورشناسی را ارائه می کند. Canterbury وسیع ترین شبکه تحقیقاتی در میان دانشگاه های نیوزلند را به دانش آموزان و کارکنان ارائه می دهد. شعبه های این دانشگاه در شهرهای Kaikoura، Cass، Westport، Harihari (South Westland)، جزایر نیمه جنوبی Snares، و Antarctica بوده و بزرگترین مؤسسه نجوم نیوزلند که متعلق به این دانشگاه می باشد نیز در Mount John، Tekapo. علاوه بر این، یکی از شعبه های دانشگاه Canterbury در کشور نیجریه، به عنوان بخشی از پروژه Nigerian Montane Forest فعالیت می کند. در کشور نیوزلند 8 مرکز اقامتی این دانشگاه برای 2000 دانشجو تسهیلات فراهم می کنند.

سالانه 12000 دانشجو ثبت نام شده و 3000 نفر فارغ التحصیل می شوند.

دانشگاه کنتربری

کادر مجرب ما در بخش ادامه تحصیل در استرالیا و نیوزیلند، متشکل از کارشناسان واجد شرایط اعزام دانشجو می باشند که با توجه به شرایط خاص دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاههای استرلیا و نیوزیلند، جهت ارائه مشاوره تخصصی برای اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی استرالیا و نیوزیلند، خدمات ویژه ارائه میدهند و در صورت لزوم سمینارهای تخصصی درزمینه  تحصیل در استرالیا و نیوزیلند برگزار مینمایند.

جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی استرالیا و نیوزیلند، با یکی از دفاتر ما در استرالیا، ایران یا مالزی تماس بگیرید و در جلسات مشاوره رایگان ما شرکت نمایید.

دانشگاه کنتربری