بورسیه تحصیلی‌ در استرالیا

تعدادی بورسیه تحصیلی‌ در استرالیا وجود دارد که میتواند به تامین هزینه‌های زندگی‌ و یا تحصیلِ شما کمک کند. منابعِ مختلفی‌ برای این بورسیه‌ها وجود دارد، به طور مثال دولت استرالیا، مراکزِ آموزشی خصوصی یا مراکزِ آموزشی  دولتی. لازم به ذکر است که اکثرِ بورسیه‌های تحصیلی‌ در مقاطع دکترا ارائه می‌شوند و متقاضیان بسیاری برای این بورسیه‌ها اقدام میکنند لذا دریافت چنین بورسیه‌های بسیار رقابتی است.

گاهان مرکز آموزشی بورسیه‌هایی‌ در مقاطع لیسانس و یا فوق لیسانس در نظر میگیرند که این بورسیه‌ها به صورت دوره ا‌‌ی میباشند با هدف تشویق دانشجویان با نمراتِ بالا تر هست. روندِ اقدام و زمان بندی بورسیه‌ها متفاوت می‌باشد و داشتن پذیرش تحصیلی‌ از مراکز آموزشی برای اقدام کردن برای اکثر بورسیه‌ها الزامی می‌باشد.

امکان تحصیل و دریافت بورسیه تحصیلی‌ در کلیه مقاطع تحصیلی فوق دیپلم – لیسانس – فوق لیسانس و دکتری در کشوراسترالیا وجود دارد و افراد می توانند با توجه به مدرک تحصیلی و مقطع تحصیلی برای اخذ بورسیه اقدام کنند اما مستلزم داشت مدرک زبان میباشد. کمک هزینه های تحصیلی که کشور استرالیا به دانشجویان بین المللی اعطاء می نماید هزینه های زندگی . مسافرت . بهداشت و درمان . شهریه را پوشش میدهد . لازم به ذکر است که افراد متقاضی بورس باید معدل نسبتا بالایی داشته باشند.

Endeavour Scholarship

این بورسیه و کمک هزینه تحصیلی توسط دولت استرالیا به آن دسته از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل و انجام تحقیق در استرالیا را دارند ارائه میشود و در سراسر جهان بسیار رقابتی است.

برای شرایط اخذ بورسیه دانشگاه های استرالیا مسقیما با دانشگاه های استرالیا ارتباط برقرار کنید و مراحل ثبت نام اولیه را در تاریخی که دانشگاه تعیین می نماید را انجام دهید.

شما می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و وکلای زبده و مشاوران ارشد موسسه می توانند در کلیه مراحل از اخذ پذیرش تا ورود به دانشگاه و استقرار در آن شما را یاری کنند.